menu close menu

Ziyaretçi Defteri

Görüşleriniz

Mesajlar

  • ilker hasanbeşe: 01.09.2013 hizmet kalite açısından çok memnun kaldık. Ayrıca müşteri memnuniyeti mükemmeldir. herkese tavsiye ederiz. ilker & Duygu Hasanbeşe
  • 19-06-2013: 19. 06.2013 de gerçekleşen sunnet dugunumuz ıcın cok tesekkur edıyoruz cok memnun kaldık... Tarcıncı dugun salonu\'un vermıs oldugu hizmet ve guler yuzden dolayı tesekkur ederız. basarılarınızın devamını dıleriz
  • Fidan Nazım: 30.06.2013 \' te en mutlu güne adımımızı bu salonda attık.. Başta her gelin damat gibi bir sürü tereddütümüz vardı, fakat gece sonunda ve sonraki günler de aldığımız olumlu geri dönüşler salonun ve hizmetinin ne kadar iyi olduğunu göstermiş oldu bize.. Biz Tarçıncı ailesinden, ilgisinden hizmetinden çok memnun kaldık, darısı tüm bekarların başına..
  • kamil&münire: 28_06_2013 cuma günü dügünümüz tarcıncı dügün salonunda gercekleştirdik. bizim için cok güzel gecti siz dügün düşünen ciftlere bi kac sözümüz eger dügün güzel ve anlamlı gecsin istiyorsanız tarcıncı dügün salonunu sizede öneriyoruz...
  • Ezgi - Öner: 22.06.2013 Tarçıncı düğün salonu bizim en güzel günümüzde en iyi şekilde düğün organizasyonumuzu tamamladı. sorunsuz şekilde herşey muhteşemdi. çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz. herkesede tavsiye ederiz. Düğün organizasyonu tarçıncı düğün salonunda yapılmalıdır.
  • yasemin mehmet ergin: İşte o vakit yani 09.06.2013 tarihi ve 19:00 saat dilimi geldiğinde hayatımızın en önemli kararının tüm sevdiklerimizle paylaşma anı yaşanmaya başladı. Güler yüzlü ekibi ile , temiz ve titizlik ile hazırlanmış ikramlarıyla o anı sevdiklerimiz ve Tarçıncı düğün solonu ekibi ile birlikte yaşadık. İyiki burayı tercih etmişiz. Birdaha evlenecek olsak ve karar vermez zorunda kalsak yine Tarçıncı derim. Teşekkürler.
  • Emel ve Bircan Yaman: Hayal ettiğimiz düğünü eksiksiz bir şekilde salonunuzda gerçekleştirdik. Herşey için teşekkür ederiz... (01.06.2013) Personelin yardımı, ikramlar, fotoğraflar, video herşey istediğimiz, en başta konuştuğumuz gibiydi. Gelen misafirlerimiz de salondan ve hizmetlerinden düğün sonrasında oldukça mutlu olduklarını ifade ettiler ve bizlerde sıkıntısız bir akşam geçirdiğimiz için oldukça mutluyuz. Yeni evlenecek çiftlere salonunuzu öneriyoruz.
  • EMEL YAPICI: 27.04.2013 tarihinde oğlumuz Efe Yiğit in sünnet düğününü yaptık.Düğünümüzde Tarçıncı Düğün Salonu yönetimi ve çalışanlarının bizlere gösterdiği ilgi ve alaka muhteşemdi .Tüm kadrosu na sonsuz teşekkür ederim.
  • kemalettin kaya: 07-06-2013 Tarihinde Tarçıncı Düğün salonunda biricik oğlumuz Hakanın sünnet düğününü yaptık.Bu salonda yapmış olmamız bizim için büyük bir sanstı.Aldığımız hizmet özellikle çalışanların güleryüzü müsafirlerimize davranışları ve ikramlardaki kaliteleri ile bizi oldukça mutlu etti.Buradan başta Hüseyin bey olmak üzere tüm Tarçıncı düğün salonu çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum.
  • yasemin ilker özyürek: 31/05/2013 tarihinde tarçıncı düğün salonunda nikah ve düğünümüz oldu.Bütün çalışan arkadaşlarımıza ve müzisyenlerimize o güzel şarkılarından dolayı bizleri çok sıcak samimi bir şekilde ağırladıkları için sonsuz teşekkürler. Yasemin İlker ÖZYÜREK