menu close menu

Ziyaretçi Defteri

Görüşleriniz

Mesajlar

  • Yeşim sefa: 9 mart 2014 pazar günü nişanımız sizinle oldu tamamen aile ortamı var sizin güler yüzünüz ve anlayışınızla kınamızda da düğnümüzde de sizinle beraber olmak isteriz uygun bi fiyat olursa ben ve geri kalan tüm bekar arkadaşlarım kuzenlerim özel günlerimizi burda kutlamak istiyoruz :))) diğer özel günlerimizde de sizinle beraber olmak dileğiyleee ..
  • Serap & Ünal: Katılan misafirlerin hepsi düğünümüzün muhteşem olduğunu söyledi.biz ise düğünden bir şey anlamadık :)fakat hep öğle olurmuş gelin ve damat bir şey anlamazmmış.Servisten,hizmetten ve ikramdan gayet memnun kaldık.Teşekkürler Tarçıncı
  • Tülay Murat 5 Ekim 2013: Tarçıncı Düğün Salon ekibine bize bu güzel geceyi yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz. Personeli ve yönetimi sayesinde çok güzel bir düğün geçirdik. Kesinlikle ! tavsiye ediyoruz.
  • Sibel & Serdar: Biz düğünümüzü 29.09.2013 tarihinde Tarçıncı Düğün salonunda yaptık ve çok memnun kaldık. Düğün salonu dizayn olarak gayet güzel,çalışanlar profesyonel ve ilgililer.Memnuniyetle tavsiye ederiz.
  • MURAT&MERVE BAYGIN: Beraberliğimizin başlangıcında bize özverili bir organizasyon hazırlayan tüm tarçıncı düğün salonu ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Evlenecek tüm çiftlere ısrarla tavsiye ediyoruz.
  • Gökçen Akar: Merhaba, ben Bayan Orkestra\'da Gökçen. Müziğin içinde olan ve her gün farklı farklı düğün salonları gören biri olarak, salonunuzu gördüğüm ilk andan itibaren düğünümü burada yapmaya karar vermiştim. Sevgili Hüseyin Bey\'in ve çalışanlarının güler yüzü ve yardımseverliği ile 22 Ağustos 2013 günü muhteşem bir düğünle evlendim. Sayenizde her şey kusursuz oldu ve sizi tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Orkestranız, ışık ve havalandırma sisteminiz, ikramlarınız, dekorasyonunuz ile kusursuz bir salon olduğunuzu bir kez daha anladım. Herşey için çok çok teşekkürler. Sizleri seviyoruz :)
  • Meltem&Tevfik: 7 Eylül 2013 bizim için unutulmayacak bir gün oldu.. Tarçıncı Düğün Salonu Yöneticileri ve Ekibine sonsuz teşekkürler. Hiç sıkılmadığımız rahatça eğlendiğimiz ve düğün atmosferi özelliğini yaşadığımız harika bir ortam vardı. Hüseyin Bey\'e ilgi ve alakası için çok teşekkürler. Burası artık hoş ve çok özel anılarımızın başında olucak.. Tevfik Sivrikaya
  • Serra BAKIRÇALI - Deniz DURSUN: 05.09.2013 PERŞEMBE Bizim için hayatımızda bir dönüm noktası olan nişanımızda, her şeyin sorunsuz ve eğlenceli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Tarçıncı Düğün salonu Müdürü Hüseyin ÇOLAKOĞLUN\'a ve Personeline sonsuz teşekkürler. (Kaliteli Orkestra - Hijyen ve RAHATLIK - Harika Havalandırması artı yanları)
  • sibel aykut tarhan: 25 agustos pazar günü düğün tarihimizde organizasyonunda öncelikli davetlilerimize güler yüzünüzden sonrada bizim en mutlu günümüzde yardımlarınızdan için çok teşekkür ederiz sayglarımızla sibet aykut tarhan çifti...
  • 29.06.13: Kışın bu muazzam salonda yapmış olduğumuz nişanımızda gerçektenten çok memnun kaldık ve düğün için hiçbir salon aramadan tarçıncıyı tercih ettik. Ve düğünümüzdede bütün hizmetten ve personelden memnun kaldık hersey için cok teşekkürler.