menu close menu

Ziyaretçi Defteri

Görüşleriniz

Mesajlar

  • gonca kuşcu: hayatımızı birleştirdiğimiz anlamlı günümüzde ,bize samimi ve güleryüzlü davrandınız tesekkürler tarcıncı davet salonu :)) sizi sectiğimiz için son derece doğru bir karar vermişiz. kına gecemiz den sonrada ilgi ve alakanızı kesmediğiniz için ayrıca tesekkürler..sevgilerimizle..
  • ipek-hasan: Bu özel günümüzü mükemmel geçirmemizisağlayan Tarçıncıailesine çok teşekkür ederiz. Her şey saygın, kaliteli ve özenliydi. elinize sağlık:)
  • Buket & Orhun: Hayatımızın en özel gününü bizim için unutulmaz kılan ve sonsuz özveriyle bize yardımcı olan sevgili Tarçıncı Davet Salonu ailesine çok teşekkür ederiz.
  • Müge Emrah Sobacı: Nişan törenimiz için TARÇINCI\'yı seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi salona adımımızı attığımız an anladık.. Bütün heyecanımızı bizimle birlikte paylaşıp bizim yanımızda oldukları için çok teşekkür ederiz. Ayrıca hem aile dostumuz olan ve TARÇINCI DÜĞÜN SALONUN müdürü olan Sevgili HÜSEYİN BEY\'e çok teşekkür ediyoruz.. çok iyi ağırlandık her şey mükemmeldi müziklerden ikramlara kadar tüm detaylar düşünülmüş ve bize özel hazırlanmıştı.. sağolun varolun :)
  • 11-10-2014-: Hayatımızın en anlamlı mutlu günümüzü tarçıncı düğün salonunun yardımıyla sonsuz kıldık.. Hepinize teşekkür ederiz..
  • NAGEHAN&ERGİN ASLAN DÜĞÜN 21.09.2014: Beraberliğimize adım atacak olduğumuz ilk ve en özel günümüzde bu nezih düğün salonunda biz ve değerli misafirlerimize vermiş olduğunuz kusursuz hizmetten dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
  • 31.05.2014 CANAN -YUSUF YILMAZ: Öncelikle Hüseyin bey ve orkestra ekibine çok teşekkür ederim.Her şey çok güzel ve mükemmel geçti.Bize unutulmaz bir düğün yaşattılar. Düğün salonu arayanlar için tavsiye edilecek muhteşem bir mekan.Güleryüz ve emekleriniz için çok teşekkürler.Hayatımız boyunca unutamayacağımız düğün yaşattınız...Sevgilerimizle...
  • 23-05-14 SEDA & GÖKHAN: İlişkimizi taçlandırdığımız nişan törenimizi Tarçıncı Düğün Salonu\'nda gerçekleştirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu denli nezih,kibar insanlarla karşılaşacağımızı ummuyorduk. çok memnun kaldık emeği geçen herkese teşekkürler . Sevgiyle kalın .
  • SERDAR ERGÜL: Tarçıncı Düğün Salonun da Yapmış olduğumuz nişan töreninden çok memnun kalmış bulunmaktayız.Bu başarılı çizginin devam etmesi dileklerimle bütün salon ekibine çok teşekkür ederim...Serdar-Merve
  • ipek ve mehmet 06.04.2014: Evliliğe ilk adımı attığımız bu günün daha da güzel geçmesini sağlayan Tarçıncı Düğün Salonu müdüriyetine ve personeline teşekkür ederiz.Tüm bekar arkadaşlara da tavsiye ederiz :)